• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3104
 • Type: Apartment
 • 133.50m2
 • Cmimi/m2: 1274€
 • Tirana - Tirana - Pranë Shallvareve
 • 3
 • 2
 • 2

Shitet apartament në Rr. “ Reshit Collaku” pranë “Pallateve Shallvare” me hipotekë.

Shitet apartament në Rr. “ Reshit Collaku” pranë “Pallateve Shallvare” me hipotekë. Shitet apartament 3+1 me sipërfaqe 133.5 m2. Apartamenti është I organizuar në një ambient të vecantë ndenjie dhe ambjent tjetër ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon të ri madh. Apartamenti ka një aredim bashkohor. Apartamenti ndodhet në një pallat të në katin e 2-të. Apartamenti mund të përdoret edhe për ambjente zyrash të ndryshme. Orientimi nga perëndimi. Prona zotëron certifikatë pronësie. Çmimi: 1274 euro/m2. Çmimi total : 170 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133.5
 • Siperfaqe neto : 133.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme