• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3103
 • Type: Apartment
 • 60.00m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet apartament 1+1 me qera në rrugën “Fortuzi”.

Jepet apartament 1+1 me qera në rrugën “Fortuzi”. Jepet me qera apartament totalisht I mobiluar te rruga “Fortuzi”, në një pallat ekzistues, Totalisht mobilim I ri, tepër cilësor, e pabanuar më parë. I organizuar në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi një tualet. Apartamenti ka një siperfaqe 60 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë. Çmimi: 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 60
You dont have any videos

Prona te ngjashme