• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3102
 • Type: Apartment
 • 69.00m2
 • Cmimi/m2: 4.3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "5 Maji"
 • 1
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament në Rrugen “5 maji” pranë “Konkord Center”, buzë rruge.

Jepet me qira apartament në Rrugen “5 maji” pranë “Konkord Center”, buzë rruge. Apartamenti ndodhet në katin e V të një ndërtese të re, të sa po ndërtuar. Siperfaqja prej 69 m2 është e organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie , një dhomë gjumi , një ballkon dhe një tualet me dritë natyrale. Apartamenti është gjysëm i mobiluar. Mund të përdoret për zyra. Ka shumë dritë dhe pamje relaksuese. Çmimi 300 euro/muaj përfshirë një post parkimi në -1.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 69
You dont have any videos

Prona te ngjashme