• image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
 • image 380.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3101
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5,4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 1+1, tek Piaca.

Jepet me qira apartament 1+1, tek Piaca. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në një dhomë ndenjeje të vecuar nga ambjenti i gatimit, 1 dhoma gjumi, një tualet, ballkon, korridor. Ndodhet në katin e II-të një pallati ekzistues 5 katësh. Apartamenti është i kompletuar dhe i pajisur me kondicioner. Orientimi, nga jugu. Cmimi 380 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme