• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3100
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Barrikadave
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament 3+1 te Selvia.

Jepet me qira 3 + 1 apartament ne Selvia. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhome ndarazi nga kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon, korridor. Ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i kompletuar dhe i pajisur me sistemin e ngrohjes / ftohjes. Orientimi, nga jugu. Çmimi 450 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme