• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3099
 • Type: Apartment
 • 133.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 3
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 3+1 tek “Kodra e Diellit 2”

Jepet me qera apartament 3+1 tek “Kodra e Diellit 2” Apartamenti është I mobiluar dhe është I shtuar I gjithi me parket cilësor. Arredimi është bërë më arkitekt dhe sistemi I kondicionimit është qëndror. Ndodhet në katin e V-stë të një objekti 5-katësh. Në sipërfaqen prej 133 m2 janë të organizuara 5 ambjente, ambient ngrëndie dhe gatimi, ambient ndenjie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobë dhe 2 ballkone. Të gjitha pajisjet elektoshtëpiake janë të markave AEG, Eletrolux, Faber etj. Mobilimi është shumë cilësor. Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 133
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme