• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3098
 • Type: Apartment
 • 61.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 1
 • 1
 • 1

Apartament me qira 1+1 te Rruga Fortuzi

Apartament me qira 1+1 te Rruga Fortuzi Jepet me qira apartament 1+1 në një zonë të aksesueshme pranë Qendrës ne rrugën “Hamid Shijaku”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 61 m2 dhe organizohet nga një sallon ndenjie dhe ngrënie , nje dhome gjumi, një tualet, një ballkon dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë te një ndërtimi VI-katësh me punime tepër cilësore. Është I pajisur me sistem chiller ngrohje-ftohje dhe i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme . Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 61
 • Siperfaqe neto : 61
You dont have any videos

Prona te ngjashme