• image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3097
 • Type: Apartment
 • 86.00m2
 • Cmimi/m2: 23€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1

Jepet dyqan me qera pranë Gardës

Jepet dyqan me qera pranë Gardës Dyqani ka një sipërfaqe prej 86 m2 i organizuar në një ambient open space, një ambient depo dhe një tualet. Dyqani ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm për cfarë do lloj biznesi, pranë Gardës së Republikës Së Shqipërisë dhe hotel “Xheko-Imperial” në rrugën “Ibrahim Rugova”. Ambienti është buzë rruge me pamje nga rruga kryesore me fasadë të madhe xhami. Cmimi 2000 euro/muaj përfshirë dhe taksat

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 86
 • Truall/ toke : 86
 • Siperfaqe neto : 86
You dont have any videos

Prona te ngjashme