• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3096
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Dritan Hoxha", Laparake
 • 3
 • 2
 • 3

Me qera apartament 3 + 1, rruga "Dritan Hoxha", Tirane.

Jepet me qera apartament 3+1 pranë rr. ” Dritan Hoxha” Tirane. Jepet me qera apartament me sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka shumë shumë dritë natyrale dhe është I mobiluar, I ndarë me ambjentin e ndenies dhe vec kuzhinën, por sipas dëshirës mund dhe te hapet ndarja midis kuzhinës dhe sallonit të ndenjes , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e III-të, pallat I ri me ashensore. Ballkon me shume dritë. Orientimi : jug-perendim. Cmimi 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme