• image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
 • image 420.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3094
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit”

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit” Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit”, në një nga komplekset më të qeta e të kërkuara, tek “Kika 2”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2, e organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i ri dhe i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner dhe punime të brendshme tepër cilësore. Ndodhet në katin e VI-të banim të një pallati të ri 12 katësh të pajisur me ashensor. Pamja nga ballkoni ofron qetesi dhe relaks. Mund të jepet i mobiluar ose bosh, sipas preferencave të klientit. Cmimi (i mobiluar 420 euro) Cmimi (bosh 300 euro)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme