• image 69 180.00€ For sale
 • image 69 180.00€ For sale
 • image 69 180.00€ For sale
 • image 69 180.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3092
 • Type: Apartment
 • 104.50m2
 • Cmimi/m2: 600€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 tek Astiri.

Shitet apartament 2+1 tek Astiri. Apartamenti ka një sipërfaqe të përbashkët prej 104.5 m2 dhe sipërfaqe totale prej 115.3 m2. Eshtë i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë banim të një pallati të ri 7 katësh. Apartamenti shitet bosh. Cmimi 600 euro/m2 Cmimi total 69180 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115.3
 • Siperfaqe neto : 104.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme