• image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
 • image 320.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3091
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3.2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 1
 • 4

Jepet me qira apartament 2+1 tek në rrugën e Durrësit.

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Durrësit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe është i organizuar në një dhomë ndenjeje të veccuar nga ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, një tualet, ballkon, korridor. Ndodhet në katin e IV-të një pallati ekzistues 5 katësh. Apartamenti është i kompletuar dhe i pajisur me kondicioner. Orientimi, nga jugu. Cmimi 380 mije leke (320 euro)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme