• image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
 • image 280.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3090
 • Type: Apartment
 • 42.00m2
 • Cmimi/m2: 6.6€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën Mine Peza.

Jepet me qera apartament 1+1 në rrugën Mine Peza. Apartamenti ka një siperfaqe prej 42 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumim dhe një tualet. Ndodhet në katin e V-të dhe të fundit të një pallati ekzistues. Apartamenti është i veshur me parket dhe i mobiluar për një jetesë komode. Cmimi 35000 leke (280 euro)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 42
 • Siperfaqe neto : 42
You dont have any videos

Prona te ngjashme