• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3088
 • Type: Apartment
 • 193.00m2
 • Cmimi/m2: 6.7€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 3
 • 3
 • 3

Vile 3-kateshe me qera prane Teg.

Vile 3-kateshe me qera prane Teg. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte: Kati i pare ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, tualet dhe verande. Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Kati i trete ka nje dhome te madhe matrimoniale, tualet dhe ballkon te madh. Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil modern. Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila. Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale. Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy makinave. Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe nje infrastukture te rregullt. Cmimi: 1200 Euro/muaj perfshire taksat.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Truall/ toke : 200
 • Siperfaqe neto : 193
You dont have any videos

Prona te ngjashme