• image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3085
 • Type: Apartment
 • 92.00m2
 • Cmimi/m2: 617.6€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 3

Shitet apartament 2+1 në rrugën Panajot Pano në Yzberisht.

Shitet apartament 2+1 në rrugën “Panajot Pano” në Yzberisht. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 102 m2 dhe sipërfaqe të brendshme prej 92 m2. Eshtë i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, një tualet, dy dhoma gjumi dhe dy ballkone. Dritaret I ka të pajisura me grila. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri 10 katësh me punime shumë cilësore. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Cmimi 63000 euro

 • Siperfaqe totale : 102
 • Siperfaqe neto : 92
You dont have any videos

Prona te ngjashme