• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3084
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 9-kaesheve
 • 1
 • 1
 • 9

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 katëshet.

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 katëshet. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është e organizuar në një dhomë ndenjeje të përbashkët me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e IX të një pallati të ri. Apartamenti është i mobiluar. Cmimi 350 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme