• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3082
 • Type: Apartment
 • 196.00m2
 • Cmimi/m2: 10.2€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 3
 • 3
 • 2

Jepet vilë me qera tek LongHill Residence

Jepet vilë me qera tek LongHill Residence Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën LongHill Residence, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 10 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e organizuar në dy-kate. Sipërfaqja e truallit është 392 m2, dhe sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 196 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati përdhe: ka një hapësirë sipërfaqe 102 m2 dhe është I organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie të vecuar, ambient gatimi, një tualet, depo dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 94 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi dy tualete, tre ballkone në secilën prej dhomave dhe depo. Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat ndërsa grilat I ka automatike. Cmimi 2000 euro/muaj përfshirë edhe taksat

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 196
 • Truall/ toke : 392
 • Siperfaqe neto : 196
You dont have any videos

Prona te ngjashme