• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3081
 • Type: Apartment
 • 106.00m2
 • Cmimi/m2: 8.4€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 në Rezidencën “Touch of the Sun”

Jepet me qira apartament 2+1 në Rezidencën “Touch of the Sun”, në një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 106 m2, e organizuar në një sallon, kuzhinë më vete, garderobë më vete, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Nga ballkoni ofrohet një pamje qetesuese nga pishina e rezidencës. Apartamenti ndodhet në kat të dytë të një ndërtese katër katëshe. Apartamenti ofron një jetesë komode dhe luksi dhe është e mobiluar me të gjitha pajisjet e reja dhe bashkohore. Cmimi 900 euro, përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106
 • Siperfaqe neto : 106
You dont have any videos

Prona te ngjashme