• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3080
 • Type: Apartment
 • 155.50m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qera apartament 3+1 prane TEG, në një kompleks rezidencial tek Sunrise Rezidence

Jepet me qera apartament 3+1 prane TEG, në një kompleks rezidencial tek Sunrise Rezidence Apartamenti ndodhet në një në një kompleks rezidencial në periferi të Tiranës, 7 km larg nga qëndra e saj. Në një zonë piktoreske larg nga zhurmat dhe me ajër të pastër e rrethuar nga gjelbërimi, ku qetesia ,relaksi, natyra, gjelbërimi dhe cdo gjë tjeter fal kënaqësinë e të jetuarit aty. Apartamenti ndodhet në një ndërtim i ri i organizuar në tre dhoma gjumi, një ambient gatimi dhe ngrwnie, dy tualete dhe lavanderi, depo dhe tre ballkone. Apartamenti është I mobiluar në mënyre moderne dhe bashkëkohore me te gjitha pajisjet e duhura,me cdo gjë të re dhe me sistem ngrohje qëndrore. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 155.5 m2 bruto dhe 137.4 m2 neto dhe ndodhet ne katin e II-të të një ndërtimi katër katësh. Cmimi 1300 euro në muaj përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 137.4
 • Siperfaqe neto : 155.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme