• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3079
 • Type: Apartment
 • 500.26m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane Teg
 • 7
 • 5
 • 3

Jepet vilë me qera tek Sunrise residence

Jepet vilë me qera tek Sunrise residence Jepet me qira vilë dy katëshe në rezidencën Sunrise një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë, vetëm 9 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e sapondërtuar dhe është e organizuar në tre-kate + podrum. Sipërfaqja e truallit është 389.66 m2, dhe sipërfaqe e parcelës 213.5 m2. Sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 500.26 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Kati -1 ka një hapësirë sipërfaqe 124 m2 dhe është I organizuar në një ambient të madh, një tualet dhe një hapësirë e menduar për lavanderi. Kati përdhe: Ka një hapësirë me sipërfaqe 103.86 m2 dhe 33 m2 verandë, e cila është e organizuar në një ambient ndenjie, një ambient ngrënie të vecuar, ambient gatimi, një tualet, shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm. Gjithashtu gjendet dhe garazhi I mbyllur për dy makina dhe oborri në pjesën e pasme të vilës. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 144 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi secila me tualetin përkatës, tre ballkone në secilën prej dhomave, depo, dhe dhomë garderobë. Kati I dytë ka një sipërfaqe prej 17.8 m2 dhe është I organizuar në një dhomë e cila mund të përdoret si studio dhe 77.6 m2 verandë. Vila ka sistem ngrohje-ftohje qëndrore në të gjitha dhomat, panele diellore, grilat automatike etj. Vila ofron një jetesë komode dhe luksi sepse është e mobiluar totalisht me të gjitha pajisjet bashkohore terësisht të reja. Cmimi 2000 euro/muaj

 • Papafingo : 1
 • Ballkone : 3
 • Tualet (e) : 5
 • Kuzhina (t) : 1
 • Dhoma e lavanderise : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Hapesire e lire :
 • Shkolle :
 • Supermarket :
 • Truall/ toke : 386.66
 • Siperfaqe neto : 500.26
You dont have any videos

Prona te ngjashme