• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3078
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 3.6€
 • Tirana - Tirana - Pazari i Ri
 • 2
 • 2
 • 9

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i Ri”

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i Ri” Jepet me qera apartament 2+1 tek “Pazari i ri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m2 dhe organizohet në një dhomë ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti gjendet në katin IX-të një ndërtimi të ri 12-katësh i pajisur me ashensor. Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme