• image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
 • image 136 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3077
 • Type: Apartment
 • 78.00m2
 • Cmimi/m2: 704.6€
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 tek rruga “Ura”.

Shitet shtepi private nje kateshe 2+1 tek rruga “Ura”. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 193m2 dhe siperfaqe ndertese prej 78m2. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, korridor, nje tualet dhe oborr. Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 136000 euro Cmimi 704,6 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 193
 • Siperfaqe neto : 78
You dont have any videos

Prona te ngjashme