• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3076
 • Type: Apartment
 • 220.00m2
 • Cmimi/m2: 9.09€
 • Tirana - Tirana - Long hill
 • 4
 • 3
 • 2

Jepet me qira vilë dy katëshe në Rezidencën LongHills, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë.

Jepet me qira vilë dy katëshe në Rezidencën LongHills, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në Tiranë. Vila ka një sipërfaqe të brendshme prej 220 m2, e ndarë në dy kate, nga 110 m2. Në njërin kat ka sallon ndenjeje, kuzhinë, tualet dhe verandë me pamje të mrekullueshme. Kati tjetër është i organizuar në tre dhoma gjumi, nga të cilat dy matrimoniale dhe një pak më e vogël. Në katin e dytë ka gjithashtu studio relativisht të madhe, dy tualete dhe një depo. Vila është e shtruar e gjitha me parket druri dhe ka gjithashtu edhe sauna dhe oxhak. Gjithashtu ka edhe 500 m2 oborr të rrethuar me gjelbërim e pamje çlodhëse. Në oborrin e vilës ka gjithashtu pishinë dhe 4 vende parkimi. Vila ofron një jetesë komode dhe luksi sepse është e mobiluar totalisht me të gjitha pajisjet bashkohore. Cmimi 2000 euro/muaj pa përfshirë taksat

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 220
 • Truall/ toke : 500
 • Siperfaqe neto : 220
You dont have any videos

Prona te ngjashme