• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3075
 • Type: Apartment
 • 132.00m2
 • Cmimi/m2: 2.2€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Astirit”

Jepet me qera apartament 2+1 pranë “Astirit” Jepet apartament me qera në një pallat të ri pranë rrugës kryesore “Unazë së Re ” , pranë “ Karburant Kastratit , Astir”. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme 132 m2 me verandë, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe korridor, me orientim Lindje-Perëndim. Ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri. Apartamenti ka shume drite natyrale, gjë që të bën të ndihesh komod. Apartamenti është i arreduar në mënyrë moderne me të gjitha pajisjet e nevojshme, I pajisur me ashensor. Çmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 132
You dont have any videos

Prona te ngjashme