• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3074
 • Type: Apartment
 • 52.00m2
 • Cmimi/m2: 5.7€
 • Tirana - Tirana - Prane 9-kaesheve
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9-katëshet.

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9-katëshet. Jepet me qera apartament 1+1 te 9-katëshet, pranë “Pazarit të ri” tek “Neptuni”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 52 m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjëndet në katin II-të një ndërtimi të ri i pajisur me ashensor . Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner. Cmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 52
You dont have any videos

Prona te ngjashme