• image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
 • image 240.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3073
 • Type: Apartment
 • 40.00m2
 • Cmimi/m2: 6€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet me qira garzoniere në rrugën “Sami Frashëri”.

Jepet me qira garzoniere në rrugën “Sami Frashëri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 40 m2 e organizuar në një dhomë gjumi, ambjent gatimi më vete, korridor dhe një tualet. Garzonierja ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues 5 katësh. Cmimi 240 euro (30000 leke te reja)/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 40
 • Siperfaqe neto : 40
You dont have any videos

Prona te ngjashme