• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3072
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Bogdanëve
 • 2
 • 1
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Bogdanëve, pranë shkollës “Avni Rustemi”.

Jepet me qera apartament 2+1 në rrugën e Bogdanëve, pranë shkollës “Avni Rustemi”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një një sallon, ambjent ngrënieje dhe gatimi më vete, dy dhoma gjumi, korridor dhe një ballkon. Ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri 12 katësh, me ashensor. Apartamenti është totalisht i mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti është i pajisur edhe me kondicionerë. Cmimi 400 euro/muaj!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme