• image 87 150.00€ For sale
 • image 87 150.00€ For sale
 • image 87 150.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3068
 • Type: Apartment
 • 112.00m2
 • Cmimi/m2: 700€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 2
 • 8

Okazion! Shitet apartament 2+1 pranë ish- “Fushës së Aviacionit”, në kompleksin “Garden Turdiu”

Okazion! Shitet apartament 2+1 pranë ish- “Fushës së Aviacionit”, në kompleksin “Garden Turdiu” E pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesueshme nga rruga Durrësit dhe 21 Dhjetori. E shtirë me orientimin kryesor lindje-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim kompakt te variushem ne pemë, ligustra dhe lule, me pishinë dhe park lojrash për fëmijët dhe shumë shërbime e lehtësira për jetesë të qetë në komunitet. Residence Turdiu është një kompleks banimi me 9 ndërtesa kryesore. Ky projekt ofron 90’000m2 apartamente, 60’000m2 ambjente tregtare dhe 34’000m2 hapësirë parkimi. Objekti është dukë përdorur material shumë cilësore në fushën e ndërtimit. Apartamenti me sipërfaqe 124.5 m2 bruto dhe 112 m2 sip neto, ndodhet në katin e VIII-të banim dhe është thuajse I përfunduar. Orientimi jug-lindje e bën që të ketë shumë dritë dhe të jetë një apartament I ngrohtë. Cmimi 700 euro/m2 Cmimi total 87150 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124.5
 • Siperfaqe neto : 112
You dont have any videos

Prona te ngjashme