• image 100 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3066
 • Type: Apartment
 • 280.00m2
 • Cmimi/m2: 357.1€
 • Tirana - Tirana - Kashar
 • 5
 • 3
 • 3

Shitet Vilë 3-katëshe me sipërfaqe tokë + truall 280 m2 pranë “Ardeno” në Kashar.

Shitet Vilë 3-katëshe me sipërfaqe tokë + truall 280 m2 pranë “Ardeno” në Kashar. Kati përdhe i vilës është i organizuar në një dhomë gjumi, ambjent gatimi më vete, një tualet dhe ballkon. Kati i parë është i organizuar në dy dhoma gjumi, tualet dhe verandë. Ndërsa kati i dytë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Vlia është e pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 100 000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 280
 • Truall/ toke : 280
 • Siperfaqe neto : 280
You dont have any videos

Prona te ngjashme