• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3063
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Lidhja e Prizrenit"
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën "Lidhja e Prizrenit"

Jepet me qira apartament 1+1 mrapa “Akademisë së Arteve” në rrugën “Lidhja e Prizrenit”. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim të një pallati të ri. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët dhe një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura për një jetesë komode. Orientimi, lindja Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme