• image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
 • image 240 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3062
 • Type: Apartment
 • 349.80m2
 • Cmimi/m2: 686.10€
 • Tirana - Tirana - Paskuqan
 • 6
 • 3
 • 1

Shitet vilë 2-katëshe në Paskuqan

Shitet vilë 2-katëshe në Paskuqan Vila ndodhet në Paskuqan, vetëm 5 km larg qendrës së Tiranës e cila shtrihet në një kodër dhe ka një pamje fantastike. Vila është e sapondërtuar dhe është e organizuar në dy-kate+podrum. Sipërfaqja e truallit është 950 m2, nga të cilat 650 m2 janë të pajisura me certikatë pronësie. Sipërfaqja totale e ndërtimit për banim është 349.8 m2. Organizimi funksional I vilës është i ndarë në këtë mënyrë: Podrumi: Ka një sipërfaqe 114.5 m2 dhe është I organizuar në garazh për dy makina dhe ambient depo. Kati përdhe: Ka një hapësirë me sipërfaqe 119.6 m2 e cila është ë organizuar në një ambient ndenjie i pajisur me oxhak, një ambient ngrënie të vecuar, një dhomë pritje për miqtë, një tualet, depo, korridori, ballkoni dhe shkallët për tu ngjitur në katin e sipërm. Kati i I-rë: Ka një sipërfaqe 115.7 m2 dhe është i organizuar në 3 dhoma gjumi, nga të cilat dy dhoma matrimoniale secila me tualetin përkatës, një dhomë gjumi për fëmijë, tualet, depo, korridor dhe një ballkon. Vilës i është montuar sistem ngrohje qëndrore. Vila është e pajisur me certifikatë pronësie. Arkitektura e saj përfaqëson stil klasik, stilin barok me ordera, është projektuar nga arkitekt dhe cdo element është përzgjedhur me detaje. Çmimi 240 000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 349.8
 • Truall/ toke : 950
 • Siperfaqe neto : 349.8
You dont have any videos

Prona te ngjashme