• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3061
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Artan Lenja"
 • 2
 • 2
 • 7

Jepet me Qira apartament 2+1 pranë "Kompleksit Magnet"

Jepet me qira apartament 2+1në një nga zonat e preferuara të kryeqytetit, pranë Kompleksit “Magnet”, në rrugën “Artan Lenja”. Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 m2 dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e VII-të të një godine të re. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme