• image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
 • image 350 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3060
 • Type: Apartment
 • 400.00m2
 • Cmimi/m2: 750€
 • Tirana - Tirana - Mjull-Bathore
 • 5
 • 3
 • 3

Shitet Vile tre kateshe ne nje nga rezidencat me te mira ne Sauk

Shitet Vile tre kateshe ne nje nga rezidencat me te mira ne Sauk. Vila ndodhet ne ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Mjull-Bathore, me shume organizim si kompleks, qe nga sistemimi i vendit, planimetria dhe vendosja e cdo vile ne shperndarje te kompleksit. Vila eshte e organizuar ne siperfaqen e jashteme 400 m2 oborr dhe gjelberim perreth viles, 400 m2 gjurme ndertimi e organizuar ne katin zero, ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket, nje depo dhe tualet. Kati i pare tre dhoma gjumi, nje tualet dhe verande te jashteme. Kati i dyte nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Vila eshte punuar me strukture guri pjeserisht nga jasht. Eshte e pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 750 euro/m2. Totala 350 000 euro.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 800
 • Truall/ toke : 400
 • Siperfaqe neto : 400
You dont have any videos

Prona te ngjashme