• image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
 • image 137 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3059
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Dibres
 • 2
 • 2
 • 5

Shitet apartament 2+1 pranë “Kompleksit Halili” në Rugën e "Dibrës".

Shitet apartament 2+1 pranë “Kompleksit Halili” në Rugën e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati gjashtë katësh. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2 neto dhe 105 m2 bruto, të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh dhe kjo varet nga preferencat e blerësit. Orientimi, nga lindja. Eshte i pajisur me certifikate pronësie Cmimi 1300 euro/m2 bosh; 1500 euro/m2 i mobiluar Cmimi Total 136500

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme