• image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
 • image 75 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3058
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 714€
 • Kavajë - Golem
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament ne nje nga zonat me qeta te bregdetit Adriatik 2+,1 Qerret Kavajes

Shitet apartament ne nje nga zonat me qeta te bregdetit Adriatik 2+1 Qerret Kavajes Ne bregdetin e Adriatikut, ne nje kompleks rezidencial ofrohet ky apartament ne katin e dyte te banimit, i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha pasjisjet e duhura, ku mund te vini vetem per tu relaxuar. Kompleksi ndodhet ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe detit dhe ne nje nga zonat me te organizuara te qytetit. Eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 75 000 Euro/totali

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Truall/ toke : 5
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme