• image 93 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3057
 • Type: Apartment
 • 83.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 te "Kodra e Diellit" 1

Shitet apartament 2+1 te "Kodra e Diellit" 1 Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, me nje siperfaqe prej 93 m2 me siperfaqe te perbashket, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka si pjese te mobilimit ambientin e gatimit me te gjitha pasisjet e duhura. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 1000 euro/m2. Cmimi 93 000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 93
 • Truall/ toke : 10
 • Siperfaqe neto : 83
You dont have any videos

Prona te ngjashme