• image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
 • image 94 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3056
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 947€
 • Tirana - Tirana - Rruga Bardhyl
 • 2
 • 1
 • 4

OKAZION! Shitet apartament 2+1 Rruga " Sul Bega", ne kryqezim me rrugen Bardhyl, rrugen " 4 Deshemoret"

Shitet apartament 2+1 Rruga " Sul Bega", ne kryqezim me rrugen Bardhyl dhe rrugen " 4 Deshmoret" Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pese katesh te ndertuar ne vitin 2008. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 neto te brendeshme te shfrytezueshme, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi me hapesire te madhe, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i pajisur me pajisjet dhe mobiliet e duhura, te reja, te cilat perfshihen brenda cmimit te shitjes. Ju mund te futeni vetem me rrobat e juaja personale. Eshte e pajisur me certifikate pronesie Cmimi 94 000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Truall/ toke : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme