• image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
 • image 800.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3051
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Blv. "Deshmoret e Kombit"
 • 2
 • 1
 • 9

Zyrë 2+1 me qira pranë Presidencës në Blv “Dëshmorët e Kombit”

Zyrë 2+1 me qira pranë Presidencës në Blv “Dëshmorët e Kombit” Jepet me qira zyrë në rrugën ”Abdyl Frasheri”, pranë “Presidencës” me sipërfaqe 100 m2 i organizuar në tre ambiente. Zyra ka shume dritë, e pajisur me kondicioner . Ndodhet në katin e IX-të një pallati të ri 10-katesh dhe është i pajisur me ashensor dhe me sistem sigurie. Çmimi per qira 800 euro/muaj neto pa përfshirë tatimin mbi burim

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme