• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3050
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2: 7.1€
 • Tirana - Tirana - Komuna e Parisit
 • 1
 • 1

Jepet me qera pizeri tek “Komuna e Parisit”

Jepet me qera pizeri tek “Komuna e Parisit”. Jepet me qera pizzeria tek “Komuna e Parisit” pranë “Wisdom Universitety”. Dyqani ka një sipërfaqe prej 56 m2. Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një pallati. Dyqani ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme të Tiranës dhe është totalisht gati për të filluar punën. Jepet i mobiluar si në foto. Cmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 56
 • Siperfaqe neto : 56
You dont have any videos

Prona te ngjashme