• image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
 • image 45 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3048
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2: 803.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”.

Shitet apartament 1+1 pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 56 m2. Eshtë i organizuar në një ambjent ndenjeje dhe ambjent gatimi të ndara nga njëra tjetra, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në pallat ekzistues dhe shitet bosh. Orientimi, lindje-jug-perëndim Cmimi 45000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 60
 • Siperfaqe neto : 56
You dont have any videos

Prona te ngjashme