• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3047
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 3
 • 1
 • 2

Jepet me qera zyre bosh e ndare ne katër ambjente dhe nje tualet, ne rrugën “Myslym Shyri”.

Jepet me qera zyre bosh e ndare ne katër ambjente dhe nje tualet, ne rrugën “Myslym Shyri”. Zyrat ndodhen në katin e 2-të të një pallati ekzistues dhe kanë akses me një nga rrugët më të frekuentuara të kësaj zone. Zyra ka një sipërfaqe prej 105 m2. Çmimi 350 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme