• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3046
 • Type: Apartment
 • 50.00m2
 • Cmimi/m2: 7€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 1
 • 1
 • 7

Jepet me qera apartament garzoniere te “Condor Center” në rrugën e Kavajës.

Jepet me qera apartament garzoniere te “Condor Center” në rrugën e Kavajës. Apartamenti ka një sip[ërfaqe prej 50 m2 dhe është I gjithi I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetesë komode. Të gjitha pajisjet shtepiake janë të reja. Ndodhet në katin e VII-të. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Siperfaqe neto : 50
You dont have any videos

Prona te ngjashme