• image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
 • image 330.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3044
 • Type: Apartment
 • 39.61m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qira ambient per zyra tek “Zogu i Zi, tek “Ring Center”.

Jepet me qira ambient per zyra tek “Zogu i Zi, tek “Ring Center”. Ambienti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Organizohet nga nje siperfaqe prej 39.61 m2 i pershtatur per dy zyra, korridor dhe tualet. Eshte pjeserisht e mobiluar. Cmimi 330 euro/ muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 39.61
 • Siperfaqe neto : 39.61
You dont have any videos

Prona te ngjashme