• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3043
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qira apartament 2+1 prane bulevardit “Zogu i Pare”.

Jepet me qira apartament 2+1 prane bulevardit “Zogu i Pare”. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri tek rruga “Fortuzi”. Apartamenti eshte 110 m2, ka 2 dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka kondicioner ne cdo dhome. Ndodhet ne katin e VI-te dhe eshte i gjithi i mobiluar. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi ne katin -2. Cmimi 450 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme