• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3042
 • Type: Apartment
 • 144.00m2
 • Cmimi/m2: 8.3€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 2
 • 7

Jepet me qira apartament 3+1 prane “Ring Center”.

Jepet me qira apartament 3+1 prane “Ring Center”. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri tek “Zogu i Zi”. Apartamenti eshte 144 m2, ka tre dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e VII-te. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar, me shume shije dhe punime cilesore. Cmimi 1200 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 144
 • Siperfaqe neto : 144
You dont have any videos

Prona te ngjashme