• image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3041
 • Type: Apartment
 • 500.00m2
 • Cmimi/m2: 1.5€
 • Durrës - Durrës

Jepet magazinë me qera në Durrës

Jepet magazinë me qera në Durrës Magazina ka akses të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore dhe ndodhet 7 min larg nga porti I Durrësit. Magazina ka një sipërfaqe prej 500 m2, dhe ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri 4-katësh, I pajisur me ashensor. Eshte ë organizuar në një ambient të madh I cili mund të ndahet sipas dëshirës, dy tualete dhe një ballkon I madh rreth e përqark objektit. Është i shfrytëzueshem dhe oborri për parkimin e mjeteve të ndryshme dhe ka kamera sigurie. Është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme, si fasoneri etj. Ka ndricim të bollshëm dhe natyral dhe një lartësi 4.5 m. Cmimi 750 euro/muaj

 • Siperfaqe totale : 500
 • Siperfaqe neto : 500
You dont have any videos

Prona te ngjashme