• image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
 • image 330 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3040
 • Type: Apartment
 • 230.00m2
 • Cmimi/m2: 1434.7€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 4
 • 4
 • 14

Shitet dhe jepet me qera apartament 4+1 te kompleksi “PANORAMA”

Shitet dhe jepet me qera apartament 4+1 te kompleksi “PANORAMA” Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues. Kompleksi të ofron dhe ambient parkimi. Ndodhet prane Unazës së Tiranës, në rr. “Jordan Misja” dhe më pranë shkollës së mesme teknike “Harry Fultz”. Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. “Zogu I”, lidhja e tij direkt me Unazën, ndihmon që ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 230 m2 dhe është pjesërisht e mobiluar. Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, korridor, 4 tualete dhe tre ballkone. Ndodhet në kat të 13-të i godinës, jo I fundit. Cmimi për shitje 330 000 euro Cmimi për qera 1500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 4
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 230
 • Siperfaqe neto : 230
You dont have any videos

Prona te ngjashme