• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3036
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 2.08€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia".

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri 9 katësh. Pallati është i pajisur me ashensor. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Cmimi 250 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme