• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3034
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Asim Vokshi"
 • 1
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 1+1 te kompleksi “PANORAMA”

Jepet me qera apartament 1+1 te kompleksi “PANORAMA” Kompleksi të ofron ambiente të ndryshme tregtare dhe argëtuese, ku pëmendim qendër biznesi, hotel, dyqane, restorante, piceri, si dhe nje lulishte të gjelberuar, me shumëllojshmeri lulesh, shatërvan dhe stola, që krijojne në terësi një ambjent me të vertetë relaksues. Kompleksi të ofron dhe ambient parkimi. Ndodhet prane Unazës së Tiranës, në rr. “Jordan Misja” dhe më pranë shkollës së mesme teknike “Harry Fultz”. Vendodhja e pershtatshme gjeografike brenda Unazës së Tiranës, shumë pak metra larg Blv. “Zogu I”, lidhja e tij direkt me Unazen, ndihmon qe ky kompleks banimi dhe tregtimi të kënaqë kërkesat e klientëve. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe është totalisht I mobiluar. Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, korridor, tualet dhe një ballkon. Ndodhet në kat të 3-të të godinës. Cmimi 350 euro/muaj Qera ditore 30 euro/nata

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
 • Cmimi ditor : 30
You dont have any videos

Prona te ngjashme