• image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
 • image 100 800.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3031
 • Type: Apartment
 • 102.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
 • 2
 • 2
 • 4

OKAZION Shitet apartament 2+1 te Globi

OKAZION Shitet apartament 2+1 prane Globit Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim, ne nje pallat te ri, ne nje nga Kullat prane Globit. Apartamenti ka nje planimetri mjaft mire te organizuar, me nje siperfaqe te brendeshme 102 m2 dhe 10m2 siperfaqe te perbashket. Apartamenti eshte i organizuar sapo futesh me nje korridor nje tualet, ambienti i ndenjes dhe gatimit i madh i perbashket, ne vijim nje korridor serish i vogel qe lidh dy dhomat e gjumit dhe nje tualet tjeter. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi 900 euro/m2 Total 100800 Euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 112
 • Siperfaqe neto : 102
You dont have any videos

Prona te ngjashme